O sklepie

Kim jesteśmy? Jesteśmy Wami – młodymi, aktywnymi ludźmi, którzy rozczarowani ubraniami z sieciówek, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. I tak w 2013 roku powstało Urban Patrol. Na samym początku ustaliliśmy dwa priorytety: oryginalne wzory i najwyższa jakość, bo dokładnie tego brakowało nam w dostępnych na rynku ubraniach. Trzymamy się tego do dziś. Stale się rozwijamy poszukując nowych technologicznych rozwiązań, aby nasze produkty były coraz lepsze. W kwestii wzornictwa nie podążamy za trendami – wyznaczamy swoje. Pozostajemy aktywni w mediach społecznościowych, dzięki czemu doskonale wpisujemy się w Wasze gusta - a to znajduje odzwierciedlenie w wysokiej sprzedaży.


Co oferujemy? Stale poszerzamy swój asortyment, nie tylko o nowe wzory, ale także o kroje niedostępne u konkurencji. Podstawę naszych kolekcji stanowią bluzy w wielu wariantach – klasyczna, z kapturem, a także krótka damska. Nie można także zapomnieć o koszulkach, które są w naszej ofercie od samego początku. I choć to już sporo, my rozwijamy się dalej. Znaleźć u nas można także modne joggery. Popularnością cieszą się także bejsbolówki i kurtki. Odnajdą się u nas także fani siłowni - wprowadziliśmy dla nich leggisny, staniki sportowe oraz rashguardy. A wszystkie te ubrania w szerokiej gamie wzorów, wśród której każdy znajdzie coś dla siebie. Kto wie, co jeszcze pojawi się na naszej stronie? Ogranicza nas tylko wyobraźnia, a tej mamy naprawdę wiele.


Popularnością cieszą się także dwie specjalne serie naszych ubrań - patriotyczna i 'Weed World'. Stale dodajemy do niej kolejne produkty, mając na uwadze to, aby kolekcja pozostała spójna. Nasze produkty powstają w całości na terenie naszego kraju - od polskich materiałów po rodzime szwalnie. A więc pamiętaj - kupując w Urban Patrol, wspierasz polskich przedsiębiorców. Wiąże się to także z jakością naszych ubrań - w tej kwestii nie uznajemy kompromisów. Tworzymy je z najlepszych dzianin, które powstają na nasze zamówienie, a przy tym dbamy o każdy detal naszych produktów. Tak, aby Twoje zadowolenie z ich noszenia było jak największe.


Codziennie w naszych głowach pojawiają się innowacyjne pomysły. Obmyślamy kolejne wzory, projektujemy nowe ubrania. Tworzymy i pracujemy dla Was. A skoro tak, to jesteście dla nas inspiracją – Wasze sugestie, uwagi i pozytywne opinie są najlepszym motorem do pracy.


Nasze ubrania widujemy nie tylko na Instagramie czy Tumblrze, ale także na ulicach w centrach miast czy małych miasteczkach. Noszą je celebryci, ale są tak samo dostępne dla Was. W przeciągu chwili możesz wyrazić siebie w dowolny sposób. Nasze ubrania dodają nie tylko niepowtarzalnego stylu, ale także odwagi i pewności siebie. Wybierając Urban Patrol dołączasz do grupy bezkompromisowych, kreatywnych ludzi, którzy są ponad chwilowymi modami i podążają własną drogą. Droga ta zaczyna się już teraz - od satysfakcji dzieli Cię tylko jedno kliknięcie. Nie ma na co czekać.